Uçak Servisi oyunu - Uçak Oyunları  Uçak Servisi | En güzel flash oyunlar
Kategoriler
İstatistikler
  • Yayınlanan oyun: 715
  • Aktif Kullanıcı :1
  • Toplam oynanma: 209518
  • Yayınlanan yorum: 253
  • Onay bekleyen yorum: 2
  • Üye Sayısı: 14
Uçak Servisi - Uçak Oyunları
Uçak Servisi
Oynanma :
220
Uçak Servisi Oyunu Açıklama : Uçaktan inen yolcuların beklediği peronlara otobüsünüz ile gittikçe beklemekte olan yolcuları almalısınız. Oyunun sol üst köşesinde bulunan küçük haritaya bakıp gideceğiniz yönü bulabilirsiniz. Oyundaki vasıtanın kontrolünü sağlayabilmek adına ise ok tuşlarını kullanmalısınız. Kaza yapmadan ve verilen süreyi dikkate alarak oyunu tamamlamalısınız.
4
0
Oyunu sitene Ekle
Benzer Oyunlar
Yorumlar

Yorum Ekleyin
Henüz yorum yapılmamış
duvar yazısı oyunları Atari oyunları giysi giydirme otel yönetimi oyunu oyna bombardıman oyna maymun oyunları Blok Birleştirme oyunları Manken süsleme oyunları Sörfçü Ormandaki Asker oyna ben ten bisikleti Küp oyunları Fireman oyunları Kayan Panda oyunları Luigi Restaurant oyna sünger bob oyna sevgili oyunları İce Tower oyunları Tuzak oyunları Tavuk oyunları Balo Gecesi oyunları Halkadan Geç oyna

internet ortamında bulunan en güzel oyunlar ve en yeni oyunlar eklendiği için artık tek bir adreste flash oyunlar ile eğlenebilirsiniz. Çocukların eğitimine katkı sağlayacak olan dini oyunlar, ameliyat oyunları, yemek oyunları ve zeka oyunları gibi kategorilerimizle eğlenerek öğrenebilirsiniz. Sizlere sağladığımız en güzel oyunlar, bizim ekibimiz tarafından özgün yazıyla açıklanarak sizlere sunuluyor. En kaliteli ve güncel oyunları seçerek ve günlere ayırarak ekliyoruz. Eğer oyunların içinden çocukların gelişimine zarar sağlayacak oyun görürseniz bize iletişim bölümünden ulaşın.
@kod gelsin